HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

2014-09-02

Šiaulių apygardos teismo kolektyvas pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentės dekretu paskirtus naujus teismo vadovus: teismo pirmininką Vytautą Kursevičių, teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininką Boleslovą Kalainį ir teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkę Danutę Burbulienę. Taip pat pasveikintas ir kolektyvo gretas papildęs informatikas Darius Lašinis.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-11

Liepos 11 dieną Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Gražvydas Poškus paskelbta

Plačiau Plačiau
 
2014-06-19

Neišsigandę lietingo oro Telšių rajono apylinkės teismo darbuotojai su šeimos nariais 2014 m. birželio 14 d. dalyvavo Šiaulių apygardos teismų darbuotojų laisvalaikio ir sporto šventėje

Plačiau Plačiau
2014-06-16

Birželio 14 dieną Šiaulių rajone, Alksnyniškės kaime esančioje vaizdingoje „Napoleono“ futbolo klubo stovykloje įvykusiame Šiaulių apygardos teismų darbuotojų sąskrydyje, kurį aktyviai remia Lietuvos Respublikos teisėjų asociacija, prizų ir apdovanojimų kraitį parsivežė Šiaulių apylinkės teismo kolektyvas. Mūsų atstovai ne tik garbingai gynė savo teismo vardą įvairiose rungtyse, bet ir padovanojo gerą nuotaiką visiems renginio dalyviams: miestiečiai patiems mažiausiems šventės dalyviams surengė vaikų meno darbų konkursą, išradingas užduotis. Tarp prizininkų miestiečiai buvo ir vienoje iš renginio programos puošmenų: klausimų-atsakymų viktorinoje „Protų mūšis“. Individualiose rungtyse pranokti teisėją Bronių Vinciūną varžovams buvo neįmanoma misija.

Plačiau Plačiau
 
2014-06-16

Praūžė dar viena Šiaulių apygardos teismų darbuotojų šventė, birželio 14 dieną Šiaulių rajone, Alksnyniškės

Plačiau Plačiau
2014-06-04

Šiaulių apygardos teisme į užtarnautą poilsį iškilmingai išlydėta ilgametė šio teismo teisėja Irena Ivanovienė.

Plačiau Plačiau
 
2014-06-02

Šiaulių apylinkės teismas ir Šiaulių universitetas sėkmingai bendradarbiauja ir dalyvauja dar prieš 8 metus pradėtame bendrame projekte: Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto studentai dalį praktinių užsiėmimų atlieka teisme. Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Alfredas Vilbikas universitete dėsto socialinės apsaugos teisinius pagrindus. Praktiniai užsiėmimai teisme studentų visada laukiami.

Plačiau Plačiau
2014-05-19

Telšių rajono apylinkės teisme 2014 m. gegužės 16 d. lankėsi Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių miesto ir Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:693915Šiandien:560Dabar naršo:10