HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

img-c12ed61ce4d3f72393ea911ef9bd6863-v
2018-03-12

Kovo 10 dieną Šiaulių arenoje finišavo Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos (LRTA) organizuojamas tradicinis teisėjų krepšinio 2017 metų sezono turnyras. Nugalėtojų vardus ketvirtus metus iš eilės apgynė šeimininkai – Šiaulių apygardos teismų teisėjų krepšinio komanda „Saulės kariai“.

Plačiau Plačiau
 
img_1563
2018-03-09

Kovo 8-ąją Šiaulių apygardos teisme su trenksmu paminėta artėjanti valstybės šventė – Kovo 11-oji ir, žinoma, tarptautinė Moters diena. Įstabaus reginio „kaltininkai“ – Šiaulių S. Daukanto gimnazijos auklėtiniai ir jų vadovė, muzikos mokytoja Vilma Ušinskienė.

Plačiau Plačiau
 
2018-03-09

Kovo 7 dieną Šiaulių apygardos teisme lankėsi miesto Juventos progimnazijos 4A klasės moksleiviai. Smalsieji svečiai sužinojo, kaip dirba teismas, kaip tampama teisėju, kur nagrinėjamos bylos, kaip teismo posėdžiu salėje išdėstytos darbo vietos advokatams, prokurorams, teisėjams, kaltinamiesiems.

Plačiau Plačiau
2018-03-02

Šiandien Šiaulių apygardos teisme P. Bugailiškio salėje įvyko diskusija prie apskritojo stalo „Teisė į gynėją Lietuvoje ir tarptautiniai standartai“, kurią bendrai organizavo Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir Šiaulių apygardos teismas. Renginyje dalyvavo baudžiamojo proceso profesionalai – teisėjai, patarėjai, advokatai, policijos atstovai, prokurorai, atstovaujantys apygardos teismui, jo veiklos teritorijoje esantiems teismams, Šiaulių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, apygardos prokuratūrai, valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos (VGTPT) Šiaulių skyriui. Diskusijos dalyvius pasveikino Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius, Žmogaus teisių stebėjimo instituto teisininkas Karolis Liutkevičius, kuris taip pat pristatė teisės į gynėją Lietuvoje tyrimo rezultatus.

Plačiau Plačiau
 
2018-02-20

Šiaulių apygardos teismo psichologė Vaida Šarauskienė Šiaulių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojams apygardos teisme surengė paskaitą-diskusiją „Seksualinės prievartos pasekmės vaikams“. Jau tradiciniais tapę tokie susitikimai su šio universiteto klausytojais ir šį kartą sulaukė didelio susidomėjimo. Diskutuota apie seksualinio smurto prieš vaikus, pasekmes vaiko gyvenimui, raidai, psichologinei gerovei. Dalyviai daug diskutavo apie bylas, kurios susijusios su seksualinę prievartą patyrusiais vaikais.

Plačiau Plačiau
2018-02-13

Šiaulių apygardos teismo rūmai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimo išvakarėse nušvito valstybės vėliavos spalvomis, taip įsiliedamas į miesto visuotinę akciją „Šviesos keliu“ (istorinių objektų „atgimimas“). Šios akcijos idėja – pagrindinius ir svarbius Šiaulių miestui objektus apšviesti trispalvėmis šviesomis ir parengti ekskursiją „Prieš 100 metų Šiauliuose...“.

Plačiau Plačiau
 
2018-01-19

Šiaulių apygardos teismas ir Šiaulių miesto savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią teismas įsipareigojo sudaryti galimybę miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams susipažinti su teismo darbu, teisininko profesija, taip pat suteikti galimybę atlikti ne tik socialinę-pilietinę, bet ir savanorišką veiklą. Savivaldybės administracija bendradarbiavimo sutarčių jau yra pasirašiusi beveik su 100 socialinių partnerių.

Plačiau Plačiau
2018-01-17

Sausio 16 dieną Šiaulių apygardos teisme lankėsi Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos I–IV klasių gimnazistai. Jaunieji svečiai savo viešnagę pavadino savotiška teismų diena, nes prieš tai jie susipažino su Šiaulių apylinkės teismu.

Plačiau Plačiau
 
2018-01-05

Šiandien Šiaulių apygardos teisme P. Bugailiškio vardo teismo posėdžių salėje įvyko pasitarimas, kuriame dalyvavo apygardos teismo veiklos teritorijoje esančių sujungtų teismų (Šiaulių apylinkės teismo ir Telšių apylinkės teismo) vadovų pasitarimas. Jame taip pat dalyvavo ir teismų vadovų pareigas anksčiau ėję teisėjai, kiti atsakingi administracijos darbuotojai.

Plačiau Plačiau
2018-01-04

Nuo 2018 m. sausio 1 d. pradeda veikti atnaujinta Šiaulių apylinkės teismo svetainė siauliu.teismai.lt.(https://siauliu.teismai.lt/)

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

TEISMO DARBO LAIKAS

I-IV  8.00 - 17.00 val.

V      8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45 val.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:4070597Šiandien:1629Dabar naršo:57