HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

img_0243
2016-07-20

Šiandien LR Prezidentei prisiekė septyni teisėjai. Vienas iš jų – Aleksandras Rusakas, anksčiau ėjęs Šiaulių apygardos teismo teisėjo padėjėjo pareigas. Prezidentės dekretu jis paskirtas Šiaulių apylinkės teismo teisėju.

Plačiau Plačiau
 
m. liesis strasbūre
2016-07-04

Šiaulių apylinkės teismo teisėjas dr. Mantas Liesis birželio pabaigoje dvi dienas lankėsi Strasbūre, kur dalyvavo seminare ir Europos Žmogaus Teisių Teisme (toliau – EŽTT) stebėjo teismo posėdį.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-30

Šiandien Šiaulių apygardos teisme įvykusiame susirinkime kolektyvui pristatyti ne tik nauji darbuotojai, bet ir būrys visada pozityviai nusiteikusių, energingų teismo savanorių. Didžioji dalis iš jų yra nauji nariai. Vėliau su savo misiją pradėsiančiais teismo pagalbininkais aptartos būsimo darbo gairės, perspektyvos.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-29

Šįkart TEISMAI.LT ypatingą dėmesį skiria pretendentų į teisėjus atrankos užkulisiams: kaip jaučiasi pretendentai į teisėjus dalyvaudami atrankose, kokie išbandymai jų laukia ir kaip jie vertina patį procesą? Į šiuos klausimus atsakome straipsnyje „Teisėjų atrankos užkulisiai: dėl ko nerimauja pretendentai į teisėjus?“

Plačiau Plačiau
2016-06-29

Šiandien Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį vaiko pagrobimo byloje. Kaltinamasis mergaitės tėvas 32 m. E. S. ir seneliai – 59 m. B. S. ir 53 m. E. S. - išteisinti dėl mažamečio vaiko pagrobimo, tačiau tėvas E. S. pripažintas kaltu dėl teismo sprendimo, nesusiėjusio su bausme, nevykdymo.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-28

Birželio 28 dieną Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio miesto gyventojas A. N., gimęs 1962 metais, buvo kaltinamas savo šeimos nario nužudymu. Anksčiau neteistas vyras buvo pripažintas kaltu.

Plačiau Plačiau
2016-06-28

Skaudžią netekties valandą dėl mylimos mamos mirties nuoširdžiai užjaučiame Šiaulių apygardos teismo darbuotoją Danutę Lipinskienę.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-28

Birželio 28 dieną Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Šiaulių miesto gyventojas A. D., gimęs 1987 metais, buvo kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu, sunkiu sveikatos sutrikdymu. Vyras pripažintas kaltu.

Plačiau Plačiau
2016-06-28

Birželio 28 dieną Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje šiaulietis M. B., gimęs 1997 metais, buvo kaltinamas nužudymu. Jaunas vyras pripažintas kaltu.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:1914987Šiandien:1758Dabar naršo:19