HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

img_7796
2016-05-06

Gegužės 5 dieną Šiaulių apylinkės teisme įvyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių apygardos veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų vadovų, teisėjų pasitarimas. Renginio metu aptarti praėjusiųjų metų darbo rezultatai, nagrinėti opiausi teismų sistemos, tarp kurių ir kvalifikacijos kėlimo, klausimai, artimiausi ir reikšmingiausi teismų bendruomenei renginiai.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-02

Vilniuje vykusioje Nacionalinės teismų administracijos (NTA) organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Savanoriai teismuose: parama liudytojams ir nukentėjusiesiems“ dalyvavo būrys esamų ir būsimų savanorių iš Šiaulių apygardos teismo. Šiaulių apygardos teismas – pirmas Lietuvoje, kur savo misiją pradėjo teismo savanoriai. Renginyje savo patirtimi dalijosi savanoriai iš Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos. Šiaurės Lietuvos kolegijos trečiojo kurso studentė Kristina Kančelkytė – viena iš pirmųjų savo misiją teisme pradėjusių savanorių. Ji taip pat pasidalijo savo patirtimi.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-29

Vasarą Šiaulių apylinkės teisme planuoja pradėti dirbti daugiau nei dešimt savanorių, kurių jauniausia - 17-kos metų gimnazistė iš Radviliškio, vyriausia – 69-erių šiaulietė. Savanorės pasiruošusios padėti nukentėjusiesiems ir liudytojams.

Plačiau Plačiau
2016-04-27

Balandžio 19 ir 26 dienomis Šiaulių apygardos teisme lankėsi Viešosios įstaigos Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai. Svečiau susitiko su teismo pirmininku Vytautu Kursevičiumi, teismo pirmininko patarėja Gitana Ambraziene, teismo psichologe Vaida Šarauskiene. Svečiai apžiūrėjo metų pradžioje po rekonstrukcijos duris atvėrusį teismą, susipažino su jo istorija. Lankytojams buvo papasakota apie šalyje vykdomą teismų reformą, technologines naujoves. TAU klausytojams didelį įspūdį paliko neseniai įkurtas teismo muziejus, kuris nuolat pasipildo naujais eksponatais. Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Alfredas Vilbikas, vienas iš muziejaus įkūrimo iniciatorių, lankytojams papasakojo apie teismo istoriją. Svečiai pasirašė muziejaus lankytojų knygoje. Tarp svečių – ir būsimi teismo savanoriai.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-27

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Arūnas Bartkus teisme susitiko su Jovaro progimnazijos šeštokais, kurie teisėjui pateikė labai daug klausimų. Susitikimas truko daugiau nei valandą.

Plačiau Plačiau
2016-04-27

Balandžio 26 dieną vakare Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai rinko šiukšles Centriniame miesto parke esančiame regbio stadione ir jo prieigose. Teismo kolektyvas dalyvavo akcijoje DAROM.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-25

Šiandien Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 56 m. V. P. , kuris prieš trejus metus Šiaulių rajone mikroautobusu padarė avariją, kurios metu viena moteris žuvo įvykio vietoje, kita buvo nesunkiai sužalota.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:1713738Šiandien:56Dabar naršo:7