HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

saulėtekis_bendra_foto
2017-02-24

Penktadienį pirmą kartą Šiaulių apylinkės teisme lankėsi Saulėtekio gimnazijos trečiokai. Jie stebėjo teismo posėdį, bendravo su teisėju Martynu Galvičiu ir apžiūrėjo teismo pastatą.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-21 publikuoti
2017-02-21

Pirmadienį daugiau nei pusantros valandos truko Šiaulių Jovaro progimnazijos trečiokų apsilankymas Šiaulių apylinkės teisme. Vaikai apžiūrėjo sulaikymo patalpas, kalbėjosi su konvojaus pareigūnais, susitiko su teisėju Nerijumi Masiuliu, vaidino net du teismo posėdžius.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-17

Pakruojo rajono apylinkės teisme, vasario 6 d. popietę į Didžiąją posėdžių salę susirinko ne tik visas teismo kolektyvas, bet ir darni Pakruojo teisininkų bendruomenė, svečiai.

Plačiau Plačiau
2017-02-14

Dvi dienas Šiaulių apylinkės teismo teisėjų, teisėjų padėjėjų darbu domėjosi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokinės Kamilė Šilinskaitė ir Augustė Šukytė. Gimnazistės ketina studijuoti teisę.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-08

Vasario 6 dieną Šiaulių apygardos teismas, kuriame yra įkurtas teismų istorijos muziejus, ir Šiaulių „Aušros“ muziejus pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Istorinį dokumentą savo parašais sutvirtino teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius ir muziejaus direktorius Raimundas Balza. Šalys bendradarbiaus puoselėdamos Lietuvos teismų, grafų Zubovų istorinį ir kultūrinį paveldą ir jo sklaidą.

Plačiau Plačiau
2017-02-08

Šiandien Šiaulių apygardos teisme kolektyvui pristatytas teisėjas Laisvydas Zederštremas, iki šiol dirbęs Pakruojo rajono apylinkės teisme ir ėjęs teismo pirmininko pareigas. Į aukštesnės instancijos teismą teisėjas paskirtas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu. Jis dirbs teismo Baudžiamųjų bylų skyriuje.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

TEISMO DARBO LAIKAS

I-IV  8.00 - 17.00 val.

V      8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45 val.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:2458143Šiandien:1792Dabar naršo:13