HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

sukys
2016-05-27

Pirmą kartą Šiaulių apygardos teismo istorijoje Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Ernestas Šukys kartu su trimis kolegomis gegužę atstovavo Lietuvai Europos teisminio mokymo tinklo (EJTN) konkurse THEMIS. Vilniuje Lietuvos ir dar aštuonių Europos valstybių narių komandos varžėsi EJTN konkurso pusfinalyje, kurio tema „Tarptautinis bendradarbiavimas civilinės teisės srityje: Europos šeimos teisė“.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-26

Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai kviečia Lietuvos teismų bendruomenę vasarą praleisti aktyviai – sėsti ant dviračių ir su kolegomis lankyti gražias šalies vietas. Vakar po darbo šiauliečiai atidarė dviračių sezoną ir įveikė apie 25 kilometrus.

Plačiau Plačiau
2016-05-25

Gegužės 24 dieną Šiaulių apygardos teisme lankėsi miesto V. Kudirkos progimnazijos 5b klasės moksleiviai. Mažieji ekskursantai kartu su savo klasės auklėtoja Leonida Klimavičiene susipažino su teismo istorija, apžiūrėjo neseniai rekonstruotų teismo rūmų patalpas, tarp jų posėdžių salęs, darbo kabinetus, kameras, kuriose laikomi į teismo posėdžius atvežti suimti kaltinamieji, istorinių rūmų rūsius.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-25

Šiaulių apylinkės teisme lankėsi „Rasos“ progimnazijos šeštokai. Juos pasitiko teismo darbuotojai, kurie papasakojo apie savo darbą, teismo procesą, nagrinėjamas bylas, atskleidė įdomių faktų iš teisės istorijos.

Plačiau Plačiau
2016-05-24

Gegužės 20 dieną Liepojos Kuržemės apygardos teisme įvyko tarptautinė konferencija, kurioje nagrinėtos dvi temos: „Teismų komunikacija su visuomene ir žiniasklaida“ bei „Asmenų aptarnavimo teismuose standartas“. Konferencijos rengėjai – Kuržemės ir Šiaulių apygardos teismai. Kaimyninių šalių teismai savo bendradarbiavimą pradėjo prieš penkerius metus, šis susitikimas buvo ketvirtas. Kaip teigė renginio organizatoriai, pasirinktos abiejų valstybių teismų sistemoms aktualios temos. Proceso dalyviai iš teismų tikisi ne tik nešališkų sprendimų, bet ir kokybiško aptarnavimo, laiku suteikiamos informacijos. Konferencijos dalyvius pasveikino Kuržemės apygardos teismo pirmininkė Silva Reincholde, Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-18

2016 m. gegužės 14 d. Telšių rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjos Ina Malinauskienė, Raminta Paulauskienė bei vyresn. specialistas-informatikas Sigitas Lapšys dalyvavo žygyje „50 km pėsčiomis pajūriu“.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-17

Praėjusį šeštadienį, gegužės 14 d., Ventspilyje įvyko tradicinė Latvijos Respublikos teisėjų asociacijos sporto šventė, kurioje jau devintą kartą dalyvavo Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos delegacija. Lietuvos teisėjų komanda laimėjo krepšinio varžybas, kuriose rezultatyviausiai žaidė Šiaulių apylinkės teismo teisėjai Bronius Vinciūnas ir Nerijus Masiulis.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:1762929Šiandien:2777Dabar naršo:10