HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

2014-12-10 sutarties pasirašymas 2
2014-12-19

Šiaulių apylinkės teismas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo Švietimo centru. Tikimasi, kad teismas padės mokiniams apsispręsti dėl teisininko karjeros.

Plačiau Plačiau
 
img_7537
2014-12-18

Gruodžio 18 dieną Šiaulių apygardos teismas ir Viešoji įstaiga Šiaurės Lietuvos kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Istorinį dokumentą kolegijos bibliotekos salėje iškilmingoje aplinkoje savo parašais sutvirtino teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius ir Kolegijos direktorius Mykolas Dromantas. Šis aktas reikšmingas tuo, kad Lietuvos teismų šių laikų istorijoje ryžtingai žengiama teismų darbo kokybės tobulinimo keliu.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-17

Gruodžio 15 dieną Vilniuje įvykusiame bendro Nacionalinės teismų administracijos (NTA) ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) projekto „Diena su teisėju“ finaliniame renginyje, skirtame Lietuvos teismų įsteigimo dienos progai, kartu su kitais buvo pristatytas ir filmukas apie Šiaulių apygardos teismo darbo dieną. Filmuką sukūrė trys VU TF pirmo kurso studentai: vilnietės Jurgita Žiaušytė, Justina Ražauskaitė ir šiaulietis Eimantas Kadys. Šaunusis trejetukas Šiaulių apygardos teisme lankėsi lapkričio 17 dieną. Nuo pat ryto iki darbo dienos pabaigos jie stebėjo ir vertino teismo pirmininko Vytauto Kursevičiaus darbo dieną. Projekto dalyviams iš tiesų pasisekė, taip sutapo, kad ši teismo pirmininko darbo diena buvo labai įtempta, pirmininkas ne tik nagrinėjo savo bylą, bet ir organizavo teismo skyrių pirmininkų, patarėjų pasitarimą, sprendė ūkio klausimus. Patirtus įspūdžius būsimi teisininkai meistriškai sutalpino į kelių minučių trukmės filmuką.

Plačiau Plačiau
2014-12-17

Šiaulių apylinkės teisme, kur nagrinėjamos civilinės bylos, teismo darbuotojai mokiniams surengė paskaitą-diskusiją-viktoriną. Per daugiau nei valandą trukusį susitikimą mokiniai sužinojo apie Lietuvos teismų sistemą, pateikė darbuotojams daug klausimų.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-16

Gruodžio 16 dieną Šiaulių apygardos teisme įvyko apylinkių teismų pirmininkų pasitarimas. Gvildentos aktualiausios teismų veiklos problemos, aptarti būtini darbai. Renginyje taip pat dalyvavo Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Aivaras Povilaitis, Šiaulių apylinkės vyriausioji prokurorė Laima Mušauskytė-Griciuvienė, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkė Agija Burkauskienė, Šiaulių apygardos probacijos tarnybos vadovas Regimantas Mikaliūnas, Šiaulių valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos vadovė Virginija Valkiūnienė.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-16

Gruodžio 18 d. (ketvirtadienį) Šiaulių apskrities teisėsaugos institucijų darbuotojai su šeimomis kviečiami į Adventinį vakarą.

Plačiau Plačiau
2014-12-16

Gruodžio 15 dieną Joniškio rajono seniūnijose įvyko trečiasis bendras Šiaulių apygardos teismo ir kitų regiono teisėsaugos bei teisėtvarkos institucijų vadovų organizuotas susitikimas su šio krašto gyventojais, vietos ūkininkais, verslininkais, įvairių seniūnijų bendruomenių atstovais, rajono savivaldybės vadovais, seniūnais, policijos pareigūnais, prokurorais, teisėjais, žiniasklaida. Pirmas toks susitikimas įvyko Radviliškio krašte. Trečiasis projekto tęsinys, kaip ir du ankstesni, buvo sėkmingas, seniūnijose žmonės į susitikimus rinkosi ypač aktyviai. Po renginio Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis surengtame priėmime pasidžiaugė, kad ir Joniškio kraštas sulaukė gražaus ir prasmingo pareigūnų vizito. Anot mero, toks bendruomenių ir valstybės institucijų atstovų bendravimas padeda išryškinti žmonėms labiausiai rūpimas problemas. Šiame renginyje taip pat dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-15

Gruodžio 12 d. Pakruojo rajono apylinkės teisme lankėsi Žeimelio gimnazijos 2G klasės mokiniai su auklėtoja Diana Freibergiene bei gimnazijos direktorės pavaduotoja Laima Almonaitiene.

Plačiau Plačiau
2014-12-15

Už Šiaulių apylinkės teismo darbuotojų per „Pyragų dieną“ surinktus pinigus ir kitų rėmėjų paaukotas lėšas gruodžio 12-ąją Šiaulių vaikų globos namuose „Šaltinis“ pasirodė „Meškučių cirkas“, suteikęs vaikams daug malonių akimirkų.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių miesto ir Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:831761Šiandien:1389Dabar naršo:3