HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

img_7602
2015-05-22

Gegužės 22 dieną Šiaulių apygardos teisme apylinkių teismų pirmininkai susitikime aptarė aktualiausius darbo klausimus, tarp kurių – ir teismų praktikos taikymo procese iškylančios problemos.

Plačiau Plačiau
 
img_3932
2015-05-21

Ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teismas tenkino Šiaulių apygardos prokuroro prašymą ir skyrė nužudymu Padvaiskių kaime, Šiaulių rajone, įtariamam P. B. (gim. 1946 m.) kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-15

Penktadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį šešiems asmenims, kurie neteisėtai laikė ir platino narkotines bei psichotropines medžiagas. Visiems teisiamiesiems skirtos laisvės atėmimo bausmės.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-12

Nacionalinė teismų administracija įgyvendindama projektą „Geresnė pagalba liudytojams ir nusikaltimų aukoms teismo procese, įskaitant saugumo teismų pastatuose sustiprinimą“, finansuojamą iš Norvegijos finansinio mechanizmo programos LT13 „Efektyvumas, kokybė ir skaidrumas Lietuvos teismuose“, sukūrė virtualią teismo posėdžių salę.

Plačiau Plačiau
2015-05-11

Telšių rajono apylinkės teismo darbuotojai su šeimos nariais 2015 m. gegužės 8 d. dalyvavo akcijoje „Mink už Telšius“, kuri yra sudėtinė projekto „Europos dviračių iššūkis 2015“ dalis.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-11

Telšių apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ trečiasis turas, kuriame dalyvavo geriausios mokinių komandos iš Naujosios Akmenės, Kelmės, Mažeikių ir Telšių rajonų.

Plačiau Plačiau
2015-05-08

2015 m. gegužės 8 d. Raseinių rajono apylinkės teisme lankėsi Betygalos Maironio vidurinės mokyklos 9 klasės mokiniai su istorijos mokytoja Rasa Adomaitiene. Su mokiniais susitiko Raseinių rajono apylinkės teismo teisėja, laikinai einanti teismo pirmininko pareigas Irena Narbutienė. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti teismo pirmininko kabinetą, baudžiamųjų bylų salę, taip pat sulaikytų asmenų kambarį. Teisėja Irena Narbutienė papasakojo apie teismo veiklą, teisėjo darbą, elektronines bylas, davė praktinių patarimų kaip nepatekti į teismą, taip pat atsakė į mokinių užduotus klausimus. Mokiniai domėjosi kokių bylų teisme būna daugiausia, kaip vyksta pats teismo posėdis, kaip tampama teisėju. Jiems buvo įdomu iš arti pamatyti kas vyksta teisme, nes čia mokiniai lankėsi pirmą kartą.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-08

Šiaulių apylinkės teisme vyko renginys „Žurnalistas teisėjo kėdėje“, skirtas žurnalistų profesinei šventei paminėti. Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtame renginyje žiniasklaidos atstovai užėmė teismo posėdžio dalyvių vietas. Per teismo posėdį proceso dalyviai įsijautė į vaidmenis ir pasakojo nerealias istorijas. Salėje skambėjo juokas ir aplodismentai.

Plačiau Plačiau
2015-05-08

Gegužės 8 dieną Šiaulių apylinkės teisme vyko renginys „Žurnalistas teisėjo kėdėje“, skirtas žurnalistų profesinei šventei paminėti. Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtame renginyje žiniasklaidos atstovai užėmė teismo posėdžio dalyvių vietas. Per teismo posėdį proceso dalyviai įsijautė į vaidmenis ir pasakojo nerealias istorijas. Šį renginį organizavo Šiaulių apygardos teismas kartu su Šiaulių apylinkės teismu. Posėdžio inscenizaciją moderavo Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius. Panašūs renginiai, skirti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti tuo pačiu metu vyko penkiose Lietuvos apygardos teismų teritorijose.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių miesto ir Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:960778Šiandien:326Dabar naršo:2