HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

img_0969+
2017-09-21

Rugsėjo 21 dieną Šiaulių apygardos teisme viešėjo Lietuvos literatūrologas, literatūros kritikas, vertėjas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras Kęstutis Valentinas Nastopka ir JAV etnologė, JAV lietuvių bendruomenės veikėja Elena Bradūnaitė.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-15

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja, teisėja Rasa Milvydaitė rugsėjo 14-ąją trumpam grįžo į savo mokyklą – Šiaulių St. Šalkauskio gimnaziją – tik ne mokytis, o teise besidomintiems gimnazistams papasakoti apie savo darbą.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-15

Šiandien Šiaulių apygardos teisme vyko mokymai teisėjams, kurie apklausia mažamečius ir nepilnamečius teisminiame ir ikiteisminiame procesuose. Mokymų dalyvius pasveikino Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius.

Plačiau Plačiau
2017-09-15

Rugsėjo 14 dieną Šiaulių apygardos teisme viešėjo neseniai savo pareigas pradėję eiti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos viršininkas Vaidas Pupelis ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius. Dalykinė svečių viešnagė suplanuota iš anksto.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-13

Šiandien Šiaulių apygardos teisme viešėjo neseniai savo pareigas Šiauliuose pradėjęs eiti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Šiaulių AVPK) viršininkas Ramūnas Sarapas.

Plačiau Plačiau
2017-09-13

Rugsėjo 10 dieną mūsų šalies sostinėje įvykusiame jau keturioliktajame tradiciniame „Danske Bank Vilniaus maratonas“, dalyvavo būrys Šiaulių apygardos teritorijoje esančių apylinkės teismų teisėjų. Dalyviai įveikė pasirinktas skirtingas distancijas – nuo 4,2 iki 21,098 km.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-12

Š. m. rugsėjo 9 d. Akmenės rajono apylinkės teismo kolektyvas apsilankė Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke, kuris įkurtas Jurgos ir Antano Jakimavičių sodyboje, Likšių kaime, Plungės rajone, Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

TEISMO DARBO LAIKAS

I-IV  8.00 - 17.00 val.

V      8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45 val.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:3215214Šiandien:1026Dabar naršo:37